مدرسه موسیقی :

دوره‌های آموزشی اینترنتی امروزه طرفدران زیادی پیدا کرده ، دلیل اصلی اون نیز کمبود وقت برای خیلی از مردمه که فرصت ثبت نام و همچنین شرکت در کلاس‌های حضوری رو پیدا نمی‌کنند ، از سوی دیگه هزینه و مهم تر از اون وقتی که برای کلاس‌های حضوری گذاشته میشه شاید به صرفه نباشه.ما هم از این موضوع غافل نبودیم و تصمیم گرفتیم بخش جدیدی را به سایت با عنوان “مدرسه موسیقی” اضافه کنیم.هدف اصلی ما از تاسیس این بخش کمبود منابع آموزشی مناسب در سطح اینترنت در رابطه با موضوع آهنگسازی و آموزش‌های این چنینی بود.

ویژگی‌های مدرسه موسیقی :

ویژگی‌های دوره‌های آموزشی در مدرسه موسیقی نسبت به دیگر آموزش‌های این چنینی که کم هم نیستند چیست؟  (اکثر آموزش‌های موسیقی و ساخت موسیقی که در سایت‌های دیگه ارائه و فروخته می‌شوند لاتین هستند و دوستان منتشر کننده شاید بیشترین لطفی که به شما بکنند این باشه که بیان و زیرنویسی رو برای اون آموزش بسازند اما سوالی که اینجا برای ما پیش میاد و دوست داریم از شما عزیزان خواننده بپرسیم “واقعا چیز زیادی از این آموزش‌ دستیگر شما میشه و موفق میشید که اون رو به کار بگیرید؟” شاید شما نیز با بنده هم عقیده باشید و جواب خیلی از شما به این سوال خیر باشه.)

حال سوالی که شاید برای خیلی از شما عزیزان پیش بیاد:

دوره‌های آموزشی ارائه شده در مدرسه موسیقی چه تفاوتی با دیگر آموزش‌ها خواهد داشت؟

به کمک مدرسه موسیقی و دوره‌های آموزشی ارائه شده در این بخش آهنگساز خود شوید ! این یک شعار نیست بلکه واقعیتی است که به زودی به آن دست خواهید یافت.تمامی دوره‌های آموزشی ارائه شده در مدرسه موسیقی به صورت کاملا بومی تهیه و تدوین خواهند شد برخی از ویژگی‌های اصلی این دوره‌ها عبارت‌اند از (آموزش‌های کامل و پروژه محور،قیمت بسیار مناسب،زبان فارسی،کیفیت بالای ویدئوها،ارائه جزوه‌های آموزشی جهت مرور بحث هر فصل و …) خواهند بود که پروژه محور بودن آموزش نقطه قوت و اصلی محسوب میشه. شما با فراگیری کامل هر دوره آموزشی ارائه شده و تمرین مستمر خواهید توانست پروژه‌های مختلفی را به عهده بگیرید و به کسب درآمد بپردازید.

سخن آخر :

امیدواریم شما نیز در این دوره‌ها که با قیمت بسیار مناسب در مقابل وقتی که برای ساختشون گذاشته شده ، شرکت کنید تا علاوه بر حمایت از بیت‌ساز ، مارو برای تهیه آموزش‌های متنوع و کاربردی در آینده دلگرم کنید.

برترین دور‌ه‌های آموزشی آهنگسازی را در مدرسه موسیقی بیت‌ساز تجربه کنید 

 

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تماس با ما

سوال و انتقادات خودتون رو از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.